BİR BAKIŞTA GEDİK PRIVATE

Gedik Yatırım'ın üst varlık grubu müşterilerine yönelik kurduğu markası Gedik Private, özel yatırım uzmanları, özel yatırım merkezleri, yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda geniş yelpazedeki yatırım ürünleri ve türev piyasalardaki uzmanlığı ile müşterilerine kişiye özel, terzi dikim yatırım hizmeti sunmaktadır.

Hakkımızda

Gedik Yatırım, bakiyeli 58.392 yatırımcısı, 2015 yıl sonu verilerine göre 592 milyon TL aktif büyüklüğü ve 115 milyon TL öz sermayesi ile Türkiye’nin sayılı yatırım kuruluşları arasında yer almaktadır.

Gedik Yatırım’ın pay senetleri Borsa İstanbul’da GEDIK sembolü ile işlem görmektedir.

Gedik Yatırım, pay piyasası, VİOP ve kaldıraçlı işlemlerde yatırım kuruluşları arasında sektör liderliklerini hedeflemekte, sermaye piyasalarının büyümesi ve genişlemesi için her türlü çabayı göstermektedir.

Türk sermaye piyasalarının önde gelen yatırım şirketleri arasında yer alan Gedik Yatırım, bir çeyrek asırdır sürekli çeşitlendirdiği yatırım enstrümanları ile müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Gedik Private ile üst varlık grubu müşterilerinin ihtiyaç ve hedeflerine uygun özel yatırım hizmeti başlatan Gedik Yatırım, sermaye piyasalarında private markası ile hizmet veren ilk yatırım kuruluşu oldu.

Kişiye özel yatırım alternatifleri arayan yatırımcılarımız Gedik Private’ın özel dizayn edilmiş merkezlerinde ağırlanmakta, sunulan eşsiz ayrıcalıklar ile yatırım piyasalarında özel olmanın farkını yaşamaktadırlar.

İstanbul’da Bağdat Caddesi ve Zorlu Center’da olmak üzere 2 Gedik Private Merkezimiz bulunmaktadır. Gedik Private Merkezleri’nde özel müşterilerimiz için 20 özel yatırım uzmanı görev yapmaktadır.

Organizasyonumuz

Gedik Private, derin bilgi birikimini özel müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak sunar. Bugün ve daima, müşterilerimize finansal hedeflerine ulaşmada yardım edeceğimiz sözümüzün arkasındayız ...

Gözde Özarslan 29 Haziran 2016 tarihinde Gedik Yatırım A.Ş. Gedik Private’dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.