ÖZEL YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Kişiye özel yatırım fikirleri ile finans piyasalarında rotanızı belirleyin

Gedik Private’da ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanmış yatırım danışmanlığı bulacaksınız

Gedik Private’ın hayata geçmesinin ana amacı olan “tailor-made” hizmet anlayışı tamamen kişiye özeldir. Özel yatırım danışmanlığı ile yatırım hedeflerinize ve risk profilinize uygun olarak öneriler alır, portföyünüzün değerini artırmaya yönelik özel sunum ve toplantılar ile bire bir yatırım danışmanlığı hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Size özel piyasa bilgilerini özel yatırım uzmanlarınızdan alır, GPS stratejistlerimizin piyasalardaki son gelişmelerle ilgili yorumlarını takip edebilirsiniz.

Özel yatırım uzmanları az sayıdaki özel müşterine hizmet vererek onların ihtiyaç ve taleplerine en hızlı ve doğru çözümleri ortaya koyar, değişen piyasa koşullarına uygun strateji ve risk profili güncellemeleri yaparlar.

Özel Yatırım Danışmanlığı Hizmetimizin Önemli Noktaları

  • Gedik Private müşterileri özel işlem platformlarımızdaki finansal enstürümanlarla ilgili yatırım ihtiyaç ve hedeflerine uygun özel çözümleri bulabilirler.
  • Gedik Private Strateji ekibimiz piyasadaki yeni gelişmeleri, fırsat ve riskleri ve trading idea’ları sizlerle sürekli paylaşırlar.
  • Gedik Private Yatırım Danışmanlığında size özel olarak sağladığımız önerilerle son yatırım kararını kendiniz verirsiniz.

Özel işlem platformlarımızdaki yatırım ürünlerin in yanında Gedik Private’da müşterilerimiz OTC olarak adlandırılan opsiyonlar, CFD’ler ve özel yapılandırılmış ürünleri de alıp satabilirler. Özel yatırım uzmanlarımız tüm yatırım ürünleri hakkında sizlere trading idea’ ları paylaşırlar.

Gedik Private’ın en önemli farklarından birisi; müşterilerine Türkiye’nin yanında dünyadaki yatırım alternatiflerini getirmesi, en iyi analiz edilmiş fırsatları sunmasıdır. Uluslararası finans piyasalarında yaşanan gelişmeleri ve fırsatları sizin adınıza anlık olarak takip eden Gedik Private müşteri temsilcilerimiz, özel müşterilerimizin hedeflerine uygun özel çözümler sunarak, emtia, pariteler, yabancı hisse senetleri, endeks CFD kontratları, opsiyonlar gibi ürünlerde yeni alternatifler geliştirirler.

Gedik Private Özel Yatırım Danışmanlığı Yatırım Anlayışı

  • Kişiye Özel Yatırım Çözümleri - Hedef ve ihtiyaçlarınızı tespit eder, bu ihtiyaçlara uygun özel yatırım çözümler üretiriz.
  • İleri düzey danışmanlık - Gedik Private’da alışılmışın dışında hedef odaklı, kişiye özel ileri düzey bir danışmanlık hizmeti alırsınız.
  • Piyasa trendlerine uygun, doğru zamanlama - Piyasanın değişen koşullarına uygun ana trend tavsiyeleri üretir ve özel müşterilerimizle paylaşırız.
  • Periyodik portföy analizleri - Özel danışmanlarınız, portföyünüzün hedef, beklenti ve risk anlayışınıza uyumlu bir şekilde sürekli olarak portföyünüzü kontrol eder, yapılması gereken değişiklikleri sizlerle paylaşır.
  • Gedik Private Strateji (GPS) Analizleri - GPS ekibinin uzman analizlerinden, gün içi yatırım tavsiyelerinden faydalanın.

Gedik Private Özel Yatırım Danışmanlığı Servisimizle yurtiçi ve global piyasalarda size özel toplanan özel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yatırım Danışmanlığı Servisi aldığınız özel yatırım uzmanlarımız size özel tavsiyeleri özel işlem platformlarımızdaki geniş ürün yelpazesinden seçerler.

Hisse senedi, vadeli işlemler, döviz, tahviller ve bunların futures ve opsiyon gibi türevleri hakkında size özel tavsiyeleri özel yatırım uzmanlarımızdan alabilirsiniz.